Проект 3 «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні»

Проєкт «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні» реалізується Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація працівників дошкільної освіти» у рамках СПІЛЬНО — програми Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine) за інформаційної підтримки Міністерство освіти і науки України та Українського інституту розвитку освіти.

Для організації та проведення пізнавальних занять з вихованцями отримали нове ігрове обладнання, а саме групові та індивідуальні набори. Щиро дякуємо організаторам за СУПЕРОВІ набори для вихованців та відчуття радості і турботи у такий нелегкий для країни час!

З метою залучення дітей до дошкільної освіти, які не відвідували заклад очно (які не охоплені дошкільною освітою тощо), на виконання вимог державного стандарту дошкільної освіти (Базового компонента дошкільної освіти), підтримки батьків з питань розвитку дітей, зокрема перед вступом дітей до першого класу, враховуючи лист МОН України «Про реалізацію проекту ЮНІСЕФ» від 04.04.2023 №4/941-23, та те, що заклад ввійшов до переліку закладів дошкільної освіти, які організовували роботу з дітьми, у рамках проєкту ЮНІСЕФ «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», протягом травня - серпня 2023 року в закладі були організовані очні зустрічі з дітьми старшого дошкільного віку, які не відвідували заклад дошкільної освіти.

Роботу з дітьми проводили вихователь-методист АРТОУЗ Оксана та вихователь ВДОВИЧЕНКО Світлана.

груповий набір