Інформаційний марафон

ІНФОРМАЦІЙНИЙ МАРАФОН «ДБАЄМО ПРО ФІЗИЧНЕ ЗДОРОВ’Я ТА ПСИХОЛОГІЧНИЙ ІМУНІТЕТ»

Створення безпечних і комфортних умов перебування дітей в закладі дошкільної освіти є ключовим завданням роботи колективу. Особливу увагу приділяємо дітям зі статусом внутрішньо переміщених осіб. Адже ці вихованці потребують окремого психолого-педагогічного супроводу у процесі адаптації до нових умов. Так у період з 06.02.2023 року по 10.02.2023 року був проведений інформаційний марафон «Дбаємо про фізичне здоров’я та психологічний імунітет».

Вся робота педагогічного колективу під час проходження інформаційного марафону була спрямована на:

o зміцнення позитивної позиції особистості щодо власної спроможності підтримання оптимального стану здоров’я;

o врахування вікових та індивідуальних особливостей дошкільників;

o залучення батьків, медичних працівників до пропаганди та сприяння утвердженню у свідомості вихованців принципів здорового способу життя.

В рамках інформаційного марафону проведено

інтегровані заняття:

• «Вітаміни – друзі дітей» (ранній вік)
  • «Як зберегти зір» (ІІ мол. групи)
  • «Їжа – джерело росту і здоров’я» (середні групи)
  • «Квіти настрою (старші групи)

бесіди:

• «Корисні продукти для здоров’я»
  • «Мій настрій»
  • «Для чого потрібен спорт»

дидактичні ігри:

 «Кубик здоров’я»

 «Склади емоцію»

 «Портрет здорової дитини»

 «Моє тіло»

 «Подаруй мені посмішку» тощо.

З метою зниження інформаційних перевантажень і оптимізації освітнього процесу дошкільників в ЗДО № 30 протягом року впроваджується технологія мнемотехніка, яка направлена на збереження, підтримку і зміцнення здоров’я вихованців.