Тижневик знань безпеки

Тиждень знань безпеки життєдіяльності

З метою удосконалення організаційної та практичної роботи з питань безпеки вихованців, свідомого та дбайливого ставлення дітей дошкільного віку до свого здоров’я, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпечної життєдіяльності учасників освітнього процесу в закладі в період з 17 квітня по 21 квітня 2023 року проведений Тиждень знань безпеки життєдіяльності.

З метою формування у дітей розуміння того, що своє здоров’я, своє життя треба вміти берегти і захищати, з дошкільниками був проведений ряд тематичних інтегрованих занять:

• «Правила поведінки в громадському транспорті» (середній дошкільний вік)
  • «Рано вранці прокидайся і одразу ж посміхайся» (усі вікові групи)
  • «Увага всім!» (старший дошкільний вік)
  • «Вогонь друг – вогонь ворог» (ранній вік)
  • «У гостях у Світлофора» (молодший дошкільний вік).

З метою розвитку в дітей практичних умінь та навичок засвоєння навчання правил безпечної поведінки педагогами закладу проведено серію дидактичних ігор, задач, вправ, дослідів, під час яких діти вправлялися в умінні діяти в екстремальних ситуаціях.

З вихованцями були організовані конструктивно-будівельні ігри:

• «Безпечні іграшки»
  • «Дорога для транспорту»
  • «Проектувальник особистої безпеки» (LEGO - конструктор).